Баскетболистът Трей Лайлс обяви, че напуска Реал Мадрид след един сезон с отбора.
„Мадрид беше невероятен, но настъпи време за промяна“, написа Лайлс в своето Instagram съобщение.
„Невероятно преживяване. Благодаря на всички. Обичам мадридистите“, добави 30-годишният играч.
В първия си сезон в Евролигата, роденият в Канада Лайлс записва средно по 13.5 точки, 4.5 борби и 1.5 асистенции за 42 мача.
Преди да се присъедини към Реал Мадрид миналото лято, той има 650 мача в НБА с отбори като Юта Джаз, Денвър Нъгетс, Сан Антонио Спърс, Детройт Пистънс и Сакраменто Кингс.
По време на престоя си в НБА, Лайлс е постигал средно 7.6 точки, 4.3 борби и 1.1 асистенции за 18.4 минути на мач.
Източник БТА
За още интересни новини, интервюта, анализи и коментари харесайте нашата страница ДЕБАТИ във Фейсбук!




