Том Круз обяви, че продължението на „Дни на грохот“ ще бъде в кината през юни 2028 г.

Актьорът Том Круз сподели, че ще се върне към ролята на пилота от НАСКАР Коул Трикъл в новата част на „Дни на грохот“, съобщава Асошиейтед прес.

Той направи това обявление преди състезанието в Дейтона.

„Това не е само за състезания“, каза Круз пред многото присъстващи, включително ръководители на НАСКАР, фенове, корпоративни спонсори и военни. „Става въпрос за общността и хората тук. Има нещо наистина уникално в състезателите и цялата среда. Това е култура, от която се гордея, че можах да я отразя в първия „Дни на грохот“, допълни актьорът.

„Целта ни с този филм е да помогнем на зрителите да разберат какво представлява тази общност, какво значение има за НАСКАР и каква е вълнението, скоростта и опасността, свързани с нея“, обясни Круз.

Ан Хатауей ще играе роля на собственичка на отбор и инженер във филма, който е планиран за премиера от Paramount Pictures на 2 юни 2028 г.

Круз, на 64 години, ще бъде продуцент заедно с Джери Брукхаймър и Томи Харпър. Режисьор на филма ще бъде Джонатан Левин, а сценарият е дело на Уил Стейпълс. Брукхаймър, Харпър и Стейпълс присъстваха на събитието за пилотите заедно с Круз.

Круз се снима с всеки, който поиска, и си стисна ръка с някои от присъстващите, според информация от Асошиейтед прес.

Според „Холивуд рипортър“ през ноември 2024 г. Круз е обсъждал с Paramount възможността за продължение на филма си от 1990 г., свързано с НАСКАР. Оригиналът, който беше лятна блокбъстър, получи смесени отзиви и беше критикуван в НАСКАР за преувеличените елементи и различни аспекти.

Въз основа на опита си от успеха на „Топ Гън“ и израствайки в света на състезателните коли в Кентъки, Круз имаше идея за филм, вдъхновен от бързите автомобили и техните шофьори, което доведе до създаването на „Дни на грохот“.

Този филм запозна широката публика с НАСКАР, която преди това имаше много ограничен достъп до състезанията с серийни автомобили.

„Час ЛИК“ на БТА предлага възможността за близки срещи с видни фигури от българската култура, наука, образование и религия. Подкастът е достъпен на интернет страницата и в YouTube канала на БТА.

Източник БТА
За още интересни новини, интервюта, анализи и коментари харесайте нашата страница ДЕБАТИ във Фейсбук!

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля въведете коментар!
Моля въведете името си тук