Роналдо: „Класирахме се за Световното първенство, напред, Португалия!“

Португалският футболист на Ал-Насър Кристиано Роналдо получи травма на подколянното сухожилие по време на мача със Саудитска Арабия срещу Ал-Фейха, съобщиха от клуба.

Срещата се състоя на 28 февруари и завърши с победа за Ал-Насър с 3:1. Все още е неясно колко време ще отнеме възстановяването на Роналдо, но той вече е започнал рехабилитационния процес.

През настоящия сезон португалецът е реализирал 21 гола в 22 мача в лигата на Саудитска Арабия.

На 41 години, Роналдо е петкратен шампион на Шампионската лига, европейски победител, двукратен носител на Лигата на нациите и водещ реализатор в историята на националните отбори, Европейските първенства, Шампионската лига и Световното клубно първенство. През декември 2022 година той подписа с Ал-Насър, след като е играл за Спортинг Лисабон, Манчестър Юнайтед, Ювентус и Реал Мадрид.

Източник БТА
За още интересни новини, интервюта, анализи и коментари харесайте нашата страница ДЕБАТИ във Фейсбук!

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля въведете коментар!
Моля въведете името си тук