Меган Маркъл се завръща в киното с роля в комедия, която се снима в Лос Анджелис

Меган Маркъл прави завръщане в киното с малка роля във филма Close Personal Friends, който в момента се снима в Лос Анджелис, Калифорния, съобщава АФП, цитирайки американски медии.
  
Съпругата на принц Хари е заснела сцени заедно с Лили Колинс, известната звезда от сериала „Емили в Париж“, Джак Куейд и Бри Ларсън, според публикациите.

Филмът представлява комедия, която разказва за „обикновена“ двойка, която среща известна двойка по време на пътуването си до Санта Барбара, а сюжетът е разкрит от „Варайъти“.

Херцогинята на Съсекс играе в сериала „Костюмари“ в продължение на седем сезона, преди да се омъжи за принц Хари през 2018 г., по-малкия син на британския крал Чарлз Трети. Тогава Маркъл се отказа от актьорската си кариера и обяви, че напуска професията, припомня АФП.

След като се разделиха с кралското семейство, принц Хари и Меган подписаха споразумение с Нетфликс за създаване на филмови и сериални проекти.

Актрисата е продуцирала „С любов, Меган“, успешно предаване на стрийминг платформата, въпреки подигравките от англосаксонската преса, тъй като шоуто показва как съпругата на принц Хари се занимава с градинарство и готвене на вкусни ястия.

Независимо от критиките, програмата стана най-гледаното кулинарно предаване на Нетфликс, посочва АФП. От платформата обявиха, че втори сезон ще има, заедно със специален епизод, плануван за декември.

Херцозите на Съсекс също инициираха документалната поредица „Хари и Меган“ за тяхната раздяла с британското кралско семейство. Поредицата постигна значителен успех, регистрирайки 23 милиона гледания в първите четири дни след премиерата си, което е рекорд за документалните продукции на Нетфликс, отбелязва АФП.

 

Източник БТА
За още интересни новини, интервюта, анализи и коментари харесайте нашата страница ДЕБАТИ във Фейсбук!

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля въведете коментар!
Моля въведете името си тук