Министерският съвет не е предлагал поименни кандидатури за търговски представител в „Лукойл Нефтохим“, каза вицепремиерът Дончев в НС

Вицепремиерът Томислав Дончев заяви, че Министерският съвет не е представял имени кандидатури за търговски представител в „Лукойл Нефтохим“. Той направи това изявление по време на парламентарния контрол в отговор на въпрос от групата на „МЕЧ“ относно спекулациите около назначаването на Владимир Малинов за управител на компанията.

„Досега Министерският съвет не е предложил на никого – нито на г-н Малинов, нито на друг,“ отговори Дончев.

На днешното заседание присъстват и другите двама вицепремиери – Атанас Зафиров и Гроздан Караджов.

Премиерът Росен Желязков свика извънредно заседание на Съвета по сигурността, за да обсъди темата за назначаване на такъв управител в рафинерията в Бургас, съобщи по-рано днес председателят на Народното събрание Рая Назарян.

 

Източник БТА
За още интересни новини, интервюта, анализи и коментари харесайте нашата страница ДЕБАТИ във Фейсбук!

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля въведете коментар!
Моля въведете името си тук