Морган Уолън отново оглави класацията на „Билборд“ за албуми

Първи след четири месеца, I’m the Problem на Морган Уолън отново заема първата позиция в класацията на „Билборд“. Албумът прави скок от второ на първо място, като достига 85 000 продадени единици, съобщава изданието. Това е тринадесетата седмица, през която той оглавява класацията, от 30 август 2025 г. насам.

В същото време, The Art of Loving на Оливия Дийн продължава своето изкачване в Билборд 200, достигаща ново рекордно място – трето с 65 000 албумни единици, след като преди това беше на четвърта позиция.

Албумът на Тейлър Суифт The Life of a Showgirl слизаше на второ място след 12 последователни седмици на върха, със 72 000 продадени единици.

Последните пет албума, заемали първото място, се нареждат така:

Саундтракът на KPop Demon Hunters пада от трето на четвърто място с 57 000 единици. So Close To What на Тейт Макрей се изкачва от осмо на пето място с 40 000 единици. SOS на SZA преминава от седмо на шесто място с 40 000 единици. Man’s Best Friend на Сабрина Карпентър слиза от пета на седма позиция, а One Thing at a Time отново на Морган Уолън се изкачва от девета на осма позиция.

You’ll Be Alright, Kid на Алекс Уорън се завръща в топ 10 за първи път след 1 ноември 2025 г., скачайки от единайсета на девета позиция. DINASTÍA на Песо Плума и Тито Дъбъл П затварят топ 10, падайки от шеста на десета позиция в своята втора седмица в класацията.

Източник БТА
За още интересни новини, интервюта, анализи и коментари харесайте нашата страница ДЕБАТИ във Фейсбук!

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля въведете коментар!
Моля въведете името си тук