Ново приложение улеснява процеса на деклариране при командироването на работници в Испания

Испанската инспекция за труда и социалното осигуряване е създала ново електронно приложение, което цели да улесни процеса на деклариране на командировани работници, които предоставят услуги в Испания. Тази информация бе оповестена от българската изпълнителна агенция „Главна инспекция по труда“.

Името на приложението е Ley45, което позволява на компаниите да регистрират своите работници онлайн, използвайки единен формат и достъп от общ портал, независимо от региона, в който работникът ще работи.

Приложението е създадено от Испанската инспекция по труда и социалното осигуряване в продължение на повече от две години, с цел да се осигури гладко и ефективно прилагане на този инструмент, се посочва в съобщението.

Източник БТА
За още интересни новини, интервюта, анализи и коментари харесайте нашата страница ДЕБАТИ във Фейсбук!

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля въведете коментар!
Моля въведете името си тук