Начало тагове Никол Потуралски

Ключова дума: Никол Потуралски

Брат Пит се е разделил с Никол и пак е свободен

Холивудската звезда Брад Пит отново е необвързан, след като се е разделил с модела Никол Потуралски, съобщава "Mirror". Според вестника Брад Пит и Никол...

Последни публикации