Футболната асоциация на Англия обмисля възможността да обжалва червения картон на Джарел Куанса

Английската футболна асоциация (ФА) разглежда възможностите за обжалване на червения картон на Джарел Куанса, който получи при победата на Англия над Мексико с 3:2 на осминафиналите на Световното първенство, според Press Association.

Отборът на Томас Тухел игра през по-голямата част от второто полувреме с 10 играчи на „Естадио Ацтека“ в Мексико Сити, след като защитникът на Байер Леверкузен бе санкциониран с червен картон.

Куанса няма да може да участва в четвъртфинала срещу Норвегия в Маями в събота, а Тухел не скри своето недоволство от нивото на съдийството в турнира.

Старши треньорът на английския отбор вече поиска за последователност след „необичайното“ решение на ФИФА да анулира червения картон на американския нападател Фоларин Балогун, което предизвика много дискусии в футболната общност.

Източник БТА
За още интересни новини, интервюта, анализи и коментари харесайте нашата страница ДЕБАТИ във Фейсбук!

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля въведете коментар!
Моля въведете името си тук