Двубоят от груповата фаза на Шампионската лига между „Пари Сен Жермен“ и „Цървена Звезда“ се разследва от френските власти по подозрения за черно тото, съобщава АФП. Парижани победиха своя съперник с 6:1 на „Парк де Пренс“ на 3 октомври, а под подозрение е един от водещите ръководители на сръбския клуб, който остава неназован. Според информацията въпросният човек е заложил сериозна сума пари на загуба на „Цървена звезда“ с пет гола разлика, какъвто бе и изходът от двубоя.

Отборът на „Цървена звезда“ стигна до равенство 1:1 с италианския „Наполи“ в първия си мач от груповата фаза на най-престижния европейски клубен турнир, но се представи много слабо срещу ПСЖ, като изоставаше с четири гола още до почивката. През второто полувреме сърбите допуснаха още два гола, а Марко Марин отбеляза утешителното попадение за тима.