Футболн клуб Фулъм от Англия е постигнал споразумение с бившия испански играч Алваро Арбелоа да поеме треньорския пост. Информацията идва от журналиста Матео Морето.
През последния сезон Арбелоа ръководеше Реал Мадрид, но напусна след завършването му. Той ще замени португалеца Марко Силва, който ще стане новият наставник на Бенфика. Марко Силва ще заеме мястото на Жозе Моуриньо, който пък е наследник на Арбелоа.
Интересно е, че началото на сезона във Висшата лига за Алваро Арбелоа ще бъде срещу Челси, където неговият предшественик в Реал Мадрид е Шаби Алонсо.
Източник БТА
За още интересни новини, интервюта, анализи и коментари харесайте нашата страница ДЕБАТИ във Фейсбук!




