Отборът на ЦСКА 1948 прескача първия кръг в Лигата на конференциите, няма да е поставен при жребия за втория

Футболистът на ЦСКА 1948 Атанас Илиев сподели, че българският отбор е заслужил да има толкова шансове по време на равенството 1:1 срещу Панатинайкос в мача от третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите.

„Треньорът ми оказа доверие и смятам, че днес успях да го оправдая. Мисля, че гладко се развиваха нещата, с изключение на първоначалните 15 минути, когато усещахме домакинския натиск,“ коментира Илиев, който започна мача за българския тим.

„След това играта стана по-равностойна и заслужено създадохме толкова много положения,“ добави той.

„Не вярвам, че пропуските ще тежат, ние играем добре, създадохме шансове и се надявам да ги реализираме в следващия мач,“ завърши Атанас Илиев.

Източник БТА
За още интересни новини, интервюта, анализи и коментари харесайте нашата страница ДЕБАТИ във Фейсбук!

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля въведете коментар!
Моля въведете името си тук