Начало България Борисов: Не трябваше да се огъвам толкова, когато уверено вървяхме към... България Борисов: Не трябваше да се огъвам толкова, когато уверено вървяхме към чакалнята на еврозоната от Дебати - 10.04.2020, 16:58 Сподели FacebookTwitterPinterestWhatsAppLinkedinReddItEmailTumblrTelegramViberCopy URL За още интересни новини, интервюта, анализи и коментари харесайте нашата страница ДЕБАТИ във Фейсбук! ВАШИЯТ КОМЕНТАР Отказване на отговора Моля въведете коментар! Моля въведете името си тук Запомни ме при следващ коментар Последни публикации Пари Работните места в сектора на ВЕИ в Германия достигнаха рекорд, отчита... Екип на ДЕБАТИ.БГ - 28.06.2026, 18:44 Последни новини Унгарската АЕЦ "Пакш" намали допълнително мощността на реакторите си заради повишената... Екип на ДЕБАТИ.БГ - 28.06.2026, 18:35 България Пациент с множество травми е транспортиран с въздушна линейка от Смолян... Екип на ДЕБАТИ.БГ - 28.06.2026, 18:20