Лудогорец

Цялото ръководство на ПФК „Лудогорец“ и спортно-техническия щаб подадоха оставки минути след рекордната загуба от датския „Нoрдселанд“ в четвъртък вечер в двубоя от груповата фаза на Лигата на конференциите, обявиха от клуба с кратко съобщение на своя сайт.

Късно снощи „орлите“ бяха разгромени в Дания с 1:7 в Лигата на конференциите като гости и по този начин инкасираха най-тежката си загуба в европейските клубни турнири, припомня БНТ.

Оставките на Ивайло Петев и неговите помощници вече са били депозирани пред собствениците на Лудогорец Кирил и Георги Домусчиеви.

„С този акт ръководството и спортно-техническия щаб поема пълната отговорност за загубата в Дания“, се казва още в официалното съобщение на Лудогорец.

За момента остава неясно бъдещето на треньорския пост на „Хювефарма Арена“, както и кой ще води тима в предстоящото домакинство на Пирин Благоевград в неделя (8 октомври), но от клуба обещаха повече подробности „в следващите дни“