Кипър - България

България стигна само до 1:1 при гостуването си на Кипър и остава на второ място в група 3 от Лигата на нациите. Първо Кипър поведе с гол в 24-та минута на Панайотис Захариу, който бе изведен сам срещу Петков и не сбърка – 1:0. Изравнителното попадение за България отбеляза резервата Николай Димитров от дузпа в 89-та минута.

Отборът воден от Петър Хубчев имаше огромно преимущество през почти цялата среща, но така и не успя да достигне до победата. С пропуски през първото полувреме се отличиха Краев и Попов, а през втората част вратарят на домакините Панаги, направи невероятно спасяване след удар от близко разстояние на Бодуров.

Така България взима само точка от Никозия и остава на второ място в групата с равен брой точки с първия Норвегия (по 10). „Викингите” завършиха също 1:1 при визитата си в Любляна на Словения.

В последните срещи България приема Словения в София, а норвежците гостуват в Кипър.