Парламентът прекрати мандата на народния представител Делян Добрев от ГЕРБ-СДС поради оставката му, подадена на 22 юни. За прекратяване на пълномощията гласуваха 187 депутати, четирима бяха против, а един се въздържа.
По време на среща с младежите от ГЕРБ, Делян Добрев сподели, че е настъпил моментът „да отстъпи мястото на младите“. Той изрази мнение, че след 20 години в политиката, е важно да се даде шанс на новите поколения, в изказването си от 20 юни.
Източник БТА
За още интересни новини, интервюта, анализи и коментари харесайте нашата страница ДЕБАТИ във Фейсбук!




