Фелипе Нашименто вкара изравнителния гол за Левски срещу Рапид Виена.

Левски записа втора поредна победа в проверките си на турска земя от подготвителния лагер преди пролетния полусезон.

„Сините“ записаха престижен успех срещу Рапид Виена с 2:1. Попаденията за тима на Петър Хубчев отбелязаха Филипе Нашимено от дузпа и Мартин Райнов. Преди това австрийците поведоха с гол на Таксиархис Фунтас.

Рапид създаде по-чистите ситуации през първата част и логично поведе. Фунтас се оказа на стрелкова позиция срещу Миятович и с помощта на гредата топката влезе в мрежата. През втората част и двата тима промениха голяма част от състава си. Здравко Димитров бе задържан в наказателното поле и съдията отсъди дузпа, реализирана от Нашименто. В даденото от съдията продължение Мартин Райно скочи най-високо при центриране от корнер и се разписа с глава.

Левски: Милан Миятович, Живко Миланов, Нуно Рейш, Холмар Ейолфсон, Иван Горанов, Кали Тиам, Симеон Славчев, Станислав Иванов, Стайн Спиерингс, Паулиньо, Станислав Костов;

Резерви: Деян Лозев, Мартин Райнов, Франко Мазурек, Дени Алар, Насиру Мохамед, Филипе Нашименто, Ивайло Найденов, Илия Юруков.