Георги Дерменджиев
На снимката: Георги Дерменджиев

„Левски“ загуби от китайския „Хенан“ с 0:1 в неофициалния дебют на новия наставник Георги Дерменджиев. Единственото попадение на стадион „Г.С.З.“ в Ларнака отбеляза Басогог в 25-та минута, след като се откъсна зад защитата на „Левски“ и преодоля Михайлов с плътен удар по земята. През втората част „сините“ излязоха с почти коренно различен състав, но до изравнително попадение така и не се стигна.

Състав на „Левски“: (4-2-3-1): Николай Михайлов, Милош Цветкович, Давид Яблонски, Магнар Йодегор, Луи Нганиони, Давиде Мариани, Кали Тиам, Габриел Обертан, Джордан Н`Кололо, Сержиу Буш, Жерсон Кабрал

През втората част: (4-2-3-1): Николай Михайлов (60 – Петър Иванов), Ивайло Найденов, Нуно Рейш, Магнар Йодегор (67 – Деян Иванов) , Иван Горанов, Антони Белмонт, Илия Юруков, Паулиньо, Богдан Вашчук, Илия Димитров, Станислав Костов,

Резерви: Станислав Иванов, Томислав Папазов, Мартин Д. Петков, Мартин Петков.