Вратарят на националния отбор и Омония (Никозия) Николай Михайлов е със съмнения за счупен крак. Той получи контузия в глезена, която не му позволи да играе до края в мача от 22-ия кръг на кипърското първенство срещу Неа Саламина. Въпреки ранната смяна обаче, тимът на Михайлов, воден от треньора Ивайло Петев, победи с 5:1.

Стражът обърна лошо глезена си в 36-ата минута при опит да избие центриране от корнер. Той все пак остана в игра, но болката беше непоносима. Това доведе до принудителната му смяна в края на първата част при резултат 3:1.

Михайлов е бил прегледан от лекаря на тима, а след това е постъпил в местната болница. Поставена е шина на крака му и в момента се придвижва с патерици.

Очаква с днес да стане ясно дали костицата в крака на футболиста е счупена или травмата не е толкова сериозна.