ОБНОВЕНА Вицепремиерите Томислав Дончев, Атанас Зафиров, Гроздан Караджов ще отговарят на депутатски въпроси

Заседанието на Народното събрание започна с блицконтрол. На актуални въпроси за общата политика на правителството отговарят министър-председателят Росен Желязков и вицепремиерите Томислав Дончев, Атанас Зафиров и Гроздан Караджов.   

В началото на заседанието в програмата на парламента беше включена допълнителна точка – проект на решение за отпускане на държавни парични награди за особени заслуги към българската държава и нация. Проекторешението ще бъде втора точка, след блицконтрола.

В дневния ред е предвиден и редовен парламентарен контрол с участието на вицепремиери и министри. Ще участват вицепремиерите Томислав Дончев, Атанас Зафиров и Гроздан Караджов и министрите Борислав Гуцанов, Атанас Запрянов, Георги Георгиев, Силви Кирилов, Мариян Бачев, Георги Тахов, Манол Генов, Даниел Митов, Петър Дилов, Жечо Станков и Иван Иванов.

 

Източник БТА
За още интересни новини, интервюта, анализи и коментари харесайте нашата страница ДЕБАТИ във Фейсбук!

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля въведете коментар!
Моля въведете името си тук