Начало Без коментар Превозвачи запалиха камион в знак на протест срещу пакет „Мобилност“ Без коментарНовина Превозвачи запалиха камион в знак на протест срещу пакет „Мобилност“ от Дебати - 04.04.2019, 12:28 Сподели FacebookTwitterPinterestWhatsAppLinkedinReddItEmailTumblrTelegramViberCopy URL За още интересни новини, интервюта, анализи и коментари харесайте нашата страница ДЕБАТИ във Фейсбук! ВАШИЯТ КОМЕНТАР Отказване на отговора Моля въведете коментар! Моля въведете името си тук Запомни ме при следващ коментар Последни публикации Последни новини Би Би Си прекрати радиопредаването си на дълги вълни след близо... Екип на ДЕБАТИ.БГ - 27.06.2026, 15:30 България В бюджета са предвидени 170 млн. евро за земеделските производители по... Екип на ДЕБАТИ.БГ - 27.06.2026, 15:25 Култура Над 500 участници се изявяват на фестивала на билката в самоковското... Екип на ДЕБАТИ.БГ - 27.06.2026, 15:00