Отборът на „Левски“ ознаменува официалното откриване на новата си зала с драматична победа над вечния си съперник ЦСКА с 3:2 (25:20, 23:25, 23:25, 25:13, 15:7) в мач от първата осмица на волейболната Суперлига. Преди двубоя новото съоръжение на „сините“ в Гаритидж Парк бе открито с кратка церемония, а след това тимът, воден от Андрей Желязков, успя да стигне до труден успех.

Домакините изоставаха в първата част, но успяха да стигне до обрат, за да поведат в резултата. В следващите два гейма играчите на Александър Попов успяха да се наложат в оспорвана битка, но в четвъртата част „Левски“ доминираше тотално и даде само 13 точки на съперника си. В тайбрека „сините“ отново бяха категорични и се наложиха с 15:7, за да стигнат до крайния успех.

За „Левски“ това бе трета победа в редовния сезон на първата осмица на НВЛ, като тимът има и две поражения, и заема четвърто място в класирането. „Червените“ са седми с три загуби от три мача.