Ювентус се спаси от домакинско поражение в градското дерби с Торино с гол в допълнителното време. Мачът се игра на стадион „Ювентус“ пред близо 40 000 зрители и завърши наравно 1:1.

Гостите поведоха в резултата с гол на Адем Ляич от пряк свободен удар в 52-ата минута, а малко след това останаха с десет човека, след като Африе Акуа получи втори жълт картон.

Футболистите на „Старата госпожа“ след това направиха много пропуски от чисти позиции, но успяха да се доберат до равенството с гол на Гонсало Игуаин, който с изстрел извън наказателното поле прониза противниковата мрежа в 92-ата минута.

Ювентус не беше губил точки на свой терен в Серия А от 23 септември 2015 г., когато не успя да победи Фрозиноне (1:1). След това „бианконерите“ спечелиха 36 мача на свой терен. Юве води в класирането с 85 точки, осем повече от Наполи, който в другия съботен мач от 35-и кръг се наложи над Каляри с 3:1.