Отборът на Дунав (Русе) отстъпи с 0:2 от Иртиш (Павлодар) и с общ резултат 0:3 отпадна от европейските клубни тунири.

Въпреки дългото пътуване, гостите излязоха пределно мобилизирани и успяха още в 6-та минут да открият резултата.

Центриране от ъглов удар на Стефан Живкович беше намерено с глава от Марио Маслац, който прати топката неспасяемо зад Станислав Антонов.

fcdunirtrs-005-1024x768

Последваха пропуски за домакините от страна на Бирсент Карагерен и Васил Шопов.

Втората част започна с нападателна игра от страна на драконите, но вратарят на гостите беше на мястото си. Две минути преди края на редовните 90 Иртиш се възползва от грешка на увлечените в атака дунавци и Аслан Дарабайев отбеляза за 0:2.