Отборът на Уругвай стана вторият осминафиналист на Мондиал 2018 след Русия. Преди минути

Отборът на Уругвай стана вторият осминафиналист на Мондиал 2018 след Русия. Преди минути „урусите“ записаха втори успех в своята група „А“ като той отново бе с резултат 1:0. След Египет, днес срещу южноамериканците не успя да се справи и Саудитска Арабия.  Единственият гол вкара Луис Суарес, който се разписа в 23-ата минута с удар с крак отблизо след центриране от корнер.

Така Русия и Египет ще решат кой ще е първи в групата в мача помежду си. Саудитска Арабия и Египет пък си тръгват след мача помежду си на 25 юни.