ЦСКА

ЦСКА продължава напред в Лига Европа, след като завърши 0:0 в реванша срещу черногорския Титоград. В първата среща „армейците” спечелиха с 4:0 на „Българска армия” и по този начин се класират за втория предварителен кръг в надпреварата.

Наставникът на „червените” Добромир Митов направи пет промени спрямо първия мач в София и като титуляри започнаха Бикел и Бодуров в отбрана, Антов и Малинов пред защитата и Тони Уот на върха на атаката.

Двата тима си разделиха по едно полувреме. Домакините бяха по-добри през първата част, в която удариха греда и Черниаускас направи важно спасяване.

След почивката ЦСКА заигра по-добре и изпусна нелоши шансове след удари на Греъм Кери и Евандро. За последния половин час като смени влязоха Митко Митков, Рубен Пинто и Али Соу, но и те не успяха да променят изхода на срещата.

Така след реванша в Подгорица ЦСКА си подпечата класирането напред. Следващият съперник на българският тим в турнира е хърватският Осиек, а първият мач помежду им е на 25 юли на „Българска армия”.