Станаха ясни всички дати и часове за срещите от груповата фаза на Шампионската лига през новия сезон. Важно е да се отбележи, че от тази година мачовете ще стартират в 19:55 и 22:00 часа, а не както досега само от 21:45 часа.

Цялата програма по дати и часове групите:

Група А
Брюж, Борусия (Дортмунд), Монако, Атлетико (Мадрид)
Кръг 1 (18 септември)
22:00 часа: Клуб Брюж – Борусия (Дортмунд)
22:00 часа: Монако – Атлетико (Мадрид)

Кръг 2 (3 октомври)
22:00 часа: Атлетико (Мадрид) – Клуб Брюж
22:00 часа: Борусия (Дортмунд) – Монако

Кръг 3 (24 октомври)
19:55 часа: Клуб Брюж – Монако
22:00 часа: Борусия (Дортмунд) – Атлетико (Мадрид)

Кръг 4 (6 ноември)
19:55 часа: Монако – Клуб Брюж
22:00 часа: Атлетико (Мадрид) – Борусия (Дортмунд)

Кръг 5 (28 ноември)
19:55 часа: Атлетико (Мадрид) – Монако
22:00 часа: Борусия (Дортмунд) – Клуб Брюж

Кръг 6 (11 декември)
22:00 часа: Клуб Брюж – Атлетико (Мадрид)
22:00 часа: Монако – Борусия (Дортмунд)

Група В
Барселона, Тотнъм, ПСВ, Интер
Кръг 1 (18 септември)
19:55 часа: Барселона – ПСВ (Айндховен)
19:55 часа: Интер – Тотнъм

Кръг 2 (3 октомври)
22:00 часа: Тотнъм – Барселона
22:00 часа: ПСВ (Айндховен) – Интер

Кръг 3 (24 октомври)
19:55 часа: ПСВ (Айндховен) – Тотнъм
22:00 часа: Барселона – Интер

Кръг 4 (6 ноември)
22:00 часа: Тотнъм – ПСВ (Айндховен)
22:00 часа: Интер – Барселона

Кръг 5 (28 ноември)
22:00 часа: ПСВ (Айндховен) – Барселона
22:00 часа: Тотнъм – Интер

Кръг 6 (11 декември)
22:00 часа: Барселона – Тотнъм
22:00 часа: Интер – ПСВ (Айндховен)

Група С
Ливърпул, ПСЖ, Наполи, Цървена звезда
Кръг 1 (18 септември)
22:00 часа: Ливърпул – ПСЖ
22:00 часа: Цървена звезда – Наполи

Кръг 2 (3 октомври)
19:55 часа: ПСЖ – Цървена звезда
22:00 часа: Наполи – Ливърпул

Кръг 3 (24 октомври)
22:00 часа: ПСЖ – Наполи
22:00 часа: Ливърпул – Цървена звезда

Кръг 4 (6 ноември)
19:55 часа: Цървена звезда – Ливърпул
22:00 часа: Наполи – ПСЖ

Кръг 5 (28 ноември)
22:00 часа: ПСЖ – Ливърпул
22:00 часа: Наполи – Цървена звезда

Кръг 6 (11 декември)
22:00 часа: Ливърпул – Наполи
22:00 часа: Цървена звезда – ПСЖ

Група D
Локомотив (Москва), Шалке 04, Порто, Галатасарай

Кръг 1 (18 септември)
22:00 часа: Галатасарай – Локомотив (Москва)
22:00 часа: Шалке 04 – Порто

Кръг 2 (3 октомври)
19:55 часа: Локомотив (Москва) – Шалке 04
22:00 часа: Порто – Галатасарай

Кръг 3 (24 октомври)
22:00 часа: Локомотив (Москва) – Порто
22:00 часа: Галатасарай – Шалке 04

Кръг 4 (6 ноември)
22:00  часа: Порто – Локомотив (Москва)
22:00 часа: Шалке 04 – Галатасарай

Кръг 5 (28 ноември)
19:55 часа: Локомотив (Москва) – Галатасарай
22:00 часа: Порто – Шалке 04

Кръг 6 (11 декември)
19:55 часа: Галатасарай – Порто
19:55 часа: Шалке 04 – Локомотив (Москва)

Група Е
Аякс, АЕК, Бенфика, Байерн (Мюнхен)
Кръг 1 (19 септември)
19:55 часа: Аякс – АЕК (Атина)
22:00 часа: Бенфика – Байерн (Мюнхен)

Кръг 2 (2 октомври)
22:00 часа: Байерн (Мюнхен) – Аякс
22:00 часа: АЕК (Атина) – Бенфика

Кръг 3 (23 октомври)
19:55 часа: АЕК – Байерн (Мюнхен)
22:00 часа: Аякс – Бенфика

Кръг 4 (7 ноември)
22:00 часа: Байерн (Мюнхен) – АЕК (Атина)
22:00 часа: Бенфика – Аякс

Кръг 5 (27 ноември)
19:55 часа: АЕК (Атина) – Аякс
22:00 часа: Байерн (Мюнхен) – Бенфика

Кръг 6 (12 декември)
22:00 часа: Аякс – Байерн (Мюнхен)
22:00 часа: Бенфика – АЕК (Атина)

Група F
Шахтьор (Донецк), Манчестър Сити, Хофенхайм, Лион

Кръг 1 (19 септември)
19:55 часа: Шахтьор (Донецк) – Хофенхайм
22:00 часа: Манчестър Сити – Лион

Кръг 2 (2 октомври)
19:55 часа: Хофенхайм – Манчестър Сити
22:00 часа: Лион – Шахтьор (Донецк)

Кръг 3 (23 октомври)
22:00: Хофенхайм – Лион
22:00: Шахтьор (Донецк) – Манчестър Сити

Кръг 4 (7 ноември)
22:00 часа: Лион – Хофенхайм
22:00 часа: Манчестър Сито – Шахтьор (Донецк)

Кръг 5 (27 ноември)
22:00 часа: Хофенхайм – Шахтьор (Донецк)
22:00 часа: Лион – Манчестър Сити

Кръг 6 (12 декември)
22:00 часа: Шахтьор (Донецк) – Лион
22:00 часа: Манчестър Сити – Хофенхайм

Група G
Реал (Мадрид), Рома, ЦСКА (Москва), Виктория (Пилзен)
Кръг 1
 (19 септември)
22:00 часа: Реал (Мадрид) – Рома
22:00 часа: Виктория (Пилзен) – ЦСКА (Москва)

Кръг 2 (2 октомври)
22:00 часа: ЦСКА (Москва) – Реал (Мадрид)
22:00 часа: Рома – Виктория (Пилзен)

Кръг 3 (23 октомври)
22:00 часа: Рома – ЦСКА (Москва)
22:00 часа: Реал (Мадрид) – Виктория (Пилзен)

Кръг 4 (7 ноември)
19:55 часа: ЦСКА (Москва) – Рома
22:00 часа: Виктория (Пилзен) – Реал Мадрид

Кръг 5 (27 ноември)
19:55 часа: ЦСКА (Москва) – Виктория (Пилзен)
22:00 часа: Рома – (Реал Мадрид)

Кръг 6 (12 декември)
19:55 часа: Реал (Мадрид) – ЦСКА (Москва)
19:55 часа: Виктория (Пилзен) – Рома

Група Н
Ювентус, Манчестър Юнайтед, Валенсия, Йънг Бойс

Кръг 1 (19 септември)
22:00 часа: Валенсия – Ювентус
22:00 часа: Йънг Бойс – Манчестър Юнайтед

Кръг 2 (2 октомври)
19:55 часа: Ювентус – Йънг Бойс
22:00 часа: Манчестър Юнайтед – Валенсия

Кръг 3 (23 отомври)
19:55 часа: Йънг Бойс – Валенсия
22:00 часа: Манчестър Юнайтед – Ювентус

Кръг 4 (7 ноември)
19:55 часа: Валенсия – Йънг Бойс
22:00 часа: Ювентус – Манчестър Юнайтед

Кръг 5 (27 ноември)
22:00 часа: Манчестър Юнайтед – Йънг Бойс
22:00 часа: Ювентус – Валенсия

Кръг 6 (12 декември)
22:00 часа: Йънг Бойс – Ювентус
22:00 часа: Валенсия – Манчестър Юнайтед

За още интересни новини, интервюта, анализи и коментари харесайте нашата страница ДЕБАТИ във Фейсбук!