футбол

ЦСКА загуби в контрола от „Спарта“ /Прага/ с резултат 2:3 в двубой изпълнен с обрати и две дузпи. Чехите поведоха още в 9-та минута чрез Дръхал, който прокара топката между краката на Черниаускас. До почивката „армейците“ осъществиха пълен обран благодарение на попадения на Тиаго (21, д.) и Жоржиньо (41). През второто полувреме „Спарта“ изравни чрез гол от дузпа на Канга, а девет минути преди края спечели срещата с точен изстрел на Кипчиу.

Играли за ЦСКА: 30. Витаутас Черниаускас, 2. Стойчо Атанасов, 4. Божидар Чорбаджийски, 25. Стивън Перейра, 14. Ангел Лясков, 16. Жанио Бикел, 6. Рубен Пинто, 20. Тиаго Родригес, 8. Едвин Джеси, 7. Жоржиньо, 22. Али Соу.